חושבים מחוץ לקופסא? הגיע הזמן לעשות מזה כסף!

חברת סוקל גרופ היא חברת הפטנטים מהמתקדמות בארץ ובעולם ונחשבת כחברה המובילה לרישום פטנטים בישראל. חברתנו מתמחה ברישום פטנטים ותדאג שהרעיון שלך יהיה רק שלך. את התהליך המורכב של תיווך עסקאות פטנטים אנחנו נעשה ונלווה אותך עם מיטב המומחים שלנו. בנוסף לתהליך בקשת הפטנט הזמנית (בקשה פרוביזורית) שיטת רישום פטנטים זריזה ונוחה במיוחד בשבילך. פטנט פרוביזורי הינו תהליך שבעל יתרונות רבים כמו רישום מהיר של בקשת פטנט בעלות נמוכה, תפיסת "תור" כבסיס לרישום עצמו של הבקשה לפטנט. אך יש לזכור שכאשר מגישים את הבקשה לפטנט פרוביזורי יש להוסיף תיאור טכני ויש להשתמש בצוות מקצועי ומנוסה שבעזרת יועצי פטנטים יכינו את הבקשה שלכם בצורה הטובה ביותר. גם בפן הטכני וגם באופן הניסוח.


הביעו את עצמכם באמצעות הרעיונות שלכם

מבחינה עסקית, קניין רוחני (Intellectual Property) ופטנטים בפרט, מהווים חלק בלתי מבוטל מדוחותיה הכספיים של חברה והינם חלק רווחי ממנגנון היסוד של חברהשווי הפטנט הינו תלוי בצורך אותו הוא ממלא, בנוחות שהוא מפסק, בקידמה עליה הוא מבוסס, ולבסוף – בפשטות.

מי אנחנו?לחברת סוקל גרופ הצלחה רבה ברישום פטנטים ובכל הקשור לשירותים הנלווים לפטנטים. ברזומה של סוקל גרופ כבר נמנים כאלף פטנטים. מלבד העבודה בישראל, אנו פועלים גם בחלקים רחבים מעבר לים. תהליך רישום הפטנט בנוי מהגשת הבקשה, קבלת דו"ח הבוחן ותגובותינו לדו"ח, והחשוב מכל: החלטת הבוחן על אישור או דחיה בסוף התהליך. זאת אומרת שבכל שלב בתהליך קיימת האפשרות שהבוחן יקבע שההמצאה אינה באמת חדשנית, ויקטע את התקדמותו של התהליך באמצע. אנחנו מומחים באיתור החידוש הספציפי בתוך המצאת הלקוח שיאפשר את הנפקת הפטנט. אנו פועלים באופן עצמאי- דבר המאפשר ללקוח להמשיך בעסקיו ומלאכתו כרגיל, מבלי להיות טרוד או מוסח בכל הקשור לפטנטים שלו. כמובן שאנו מעדכנים בכל שלב בתהליך על מנת להשאיר את הלקוח מעורב, וכדי שייערך לקראת השלב הבא ברישום הפטנט. 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!